Munkatársak


Bogdány Judit

Irodavezető-helyettes
2015.04.13-tól határozatlan ideig
2020.04.01-től határozatlan ideig

Szabó András

Vezető készletező
2016.04.01-től határozatlan ideig
2019. 10. 01-től határozatlan ideig

Lévai Anikó

Vezető kereskedő
2010.10.01-től határozatlan ideig

Terényi Zsuzsa

Vezető ellenőr
2014.12.01-től határozatlan ideig
2020.09.01-től határozatlan időre

Sinkáné Bölsei Tímea

Ellenőrzési vezető
2016.04.01-től határozatlan ideig

Bogdány Judit

Irodavezető-helyettes
2015.04.13-tól határozatlan ideig
2019. 10. 1-től határozatlan ideig
2020.09.01-től határozatlan időre

Lévai Anikó

Vezető kereskedő
2010.10.01-től határozatlan ideig
2020.04.01-től határozatlan ideig

Sinkáné Bölsei Tímea

Ellenőrzési vezető
2016.04.01-től határozatlan ideig

Szabó András

Vezető készletező
2016.04.01-től határozatlan ideig

Terényi Zsuzsa

Vezető ellenőr
2014.12.01-től határozatlan ideig